weronika.nailseducator@gmail.com

O Mnie

Weronika Wróbel-Jachacy

Certyfikowany instruktor paznokci w UK z 17-letnim doświadczeniem. Wicemistrzyni ‘TOP TECH BOXES HAND PAINTED NAIL ART’ na mistrzostwach w Birmingham (2019 r.). Kursantki nazywają ją paznokciową matką. Prywatnie mama dwójki dzieci, zawsze pracująca na wysokich obrotach. 

Moja historia

Zaczyna się 17 lat temu, kiedy zaczęłam się zajmować paznokciami czysto hobbystycznie. Po kilku latach ta z pozoru niewinna dziewczęca pasja przerodziła się w zawód. Kolejnym naturalnym dla mnie krokiem było założenie własnego biznesu. Przez pierwszych pięć lat pracowałam w Polsce, wykonując paznokcie hybrydowe, żelowe, akrylowe, pedicure, a także zdobienia paznokci. W 2015 roku przeprowadziłam się do UK, gdzie otworzyłam swój gabinet. Zachwycone klientki wracały po więcej i często dopytywały, czy zajmuję się także szkoleniem innych. Powtarzały: chyba lubisz swoją pracę, bo widać, jak mówisz o tym z pasją i wkładasz w to emocji. To dzięki nim po raz pierwszy pomyślałam o tym, by zostać instruktorem. 

Weronika jest profesjonalną i fantastyczną osobą o ogromnym talencie . Indywidualne podejście do klientki i cudowna atmosfera gwarantują sukces, którym są naprawdę przepiękne paznokcie. Polecam z całego serca ❤️

Eliza Gustowska

Eliza Gustowska

Weronika jest genialna w tym co robi, posiada ogromną wiedzę, która przekazuje w bardzo zrozumiały sposób. Jestem jej stała klientką od lat i zawsze jestem zadowolona. Zawsze doradzi, dobierze odpowiedni kształt i dostosuje się do Twoich dłoni. Paznokcie trzymają się bardzo długo a ich wykonanie jest mistrzowskie 💅🏻 Zawsze jest dużo śmiechu i każda wizyta jest relaksem w bardzo miłej atmosferze. Polecam każdemu wizytę u Weroniki 💓

Sandra Ociesielska

Sandra Ociesielska

Weronika to mistrz w swoim fachu! Robi przepiękne stylizacje paznokci które są trwałe i trzymają się tygodniami 💥💅 Miałam również przyjemność kilkukrotnie się u Niej szkolić 🤗 to bardzo kompetentna osoba z mega wiedzą i doświadczeniem oraz cierpliwa z poczuciem humoru kobieta 🤭🤗 polecam!!! 💯

Daria Kwasek

Daria Kwasek

Weronika is an amazing instructor with a lot of patience and friendly chats, encouraging you to ask questions. She is understanding, makes you feel very comfortable and gives very detailed instructions, constantly overseeing what you do to make sure all mistakes are quickly corrected. I’ve enjoyed her company and I’m hoping to be back very soon to learn more from her! Highly recommend!

Wioleta Hardej

Wioleta Hardej

Moje doświadczenie

Doświadczenie gromadzone przez te ostatnie lata, nauczyło mnie jednego – w tym zawodzie nigdy nie można się zatrzymywać. Sama mam na koncie liczne certyfikaty akredytowane z manicure hybrydowego, manicure kombinowanego, pracy na frezarce, pedicure SPA, przedłużania paznokci żelem, akrylem i akrylożelem. Odbyłam też wiele szkoleń z zakresu zdobień, m.in. zhostovo, one stroke czy warsztatów tematycznych. W 2019 roku zostałam instruktorem paznokci i oficjalnie zaczęłam szkolić innych stylistów. Kilka miesięcy później ciężka praca zaowocowała pierwszym większym sukcesem zawodowym: zajęłam 2 miejsce na mistrzostwach paznokciowych w Birmingham.

Moja filozofia

Moja filozofia oparta jest na budowaniu relacji z ludźmi. Szczerze wierzę, że dobry nauczyciel to taki, który swoją pasją potrafi przekonać innych do ciężkiej pracy. Dla mnie nie ma „trudnych przypadków” czy osób, które nie nadają się do zawodu stylisty paznokci. Po prostu nie trafiły na odpowiedniego instruktora – cierpliwego, ciepłego i wspierającego ich w trudnym procesie nauki. Moje kursantki wiedzą, że zawsze mogą na mnie liczyć. Nie tylko na samym szkoleniu, ale też po jego zakończeniu. Kontakt ze mną nigdy się nie kończy, a ja zawsze chętnie odpowiadam na pytania, oceniam ich prace, a nawet tłumaczę raz jeszcze, jeśli jest taka potrzeba.

Ucz się pod moim okiem i pokochaj świat beauty!

Sprawdź moją ofertę szkoleń stacjonarnych

Obserwuj mnie na Instagramie i bądź na bieżąco